Ušetřete náklady se sledovacím systémem vozidel

ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o. dodává systémy pro on-line GPS sledování vozidel. Na základě specifikace požadavků zákazníka je vybráno z nabídky nejvhodnější HW do vozidla a v návaznosti na to také SW pro vyhodnocování dat z vozidel. V současnosti se většina firem snaží hledat úspory. Většinou se jedná o snížení nákladů, které jsou pro společnost bolestné. Systém pro GPS sledování vozidel Vám pomůže tyto úspory najít v oblasti, která nijak neovlivní fungování firmy. Snížení nákladů na provoz vozového parku, přinese také zvýšení jeho efektivity, lepší péči o vaše zákazníky a tím také zvýšení příjmů. Komponenty uceleného systému pro sledování pohybu a monitoring vozidel jsou dodávány pod značkou ORBtrack. Nemalý vliv má sledování vozidel i na omezení administrativy, zlepšení možností věnovat se skutečné činnosti firmy a zvyšování zisku.

Společnost ORBCOMM CZECH REPUBLIC s.r.o., která nabízí ORBtrack, stále stoupá na příčce oblíbenosti v oblastech GPS technologií, satelitní komunikace a softwarových řešení v dopravě.

Monitoring vozidel umožňuje shromažďovat všechna data dispozici na jednom místě a už se vám nestane, že byste ztratili přehled nad svými zakázkami.


Reklama:


Stěhování v rámci České republiky i Evropy. Široký vozový park, zkušení pracovníci. Snadné, rychlé, kvalitní a dostupné stěhování Praha!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!